פא"ר > פרסומים
שלום אורח  הרשם לפא"ר
פרסומים

כתבו עלינו

המיזם, שחוגג שנה בימים אלה, הורחב והועשר בספרי לימוד אלקטרוניים וקוליים, מצגות, הרצאות וידאו ועוד תכנים דומים ורבי ערך, שחלקם אפילו זמין להורדה.
YNET 6.9.09
פא"ר הוא פרויקט ראוי להערכה של האוניברסיטה הפתוחה. למעשה מדובר באתר שכל מטרתו היא הנחלת ידע והשכלה לכל מי שמעוניין ללמוד קורסים אקדמיים של האוניברסיטה.
30.6.09 NRG טכנולוגיות
Association for Jewish Studies (AJS) 2009
מיזם פאר של האוניברסיטה הפתוחה מספק לקהל הרחב גישה לחלקים ניכרים מאוצרות הרוח של האוניברסיטה. באתר זמינים לקריאה חופשית מגוון רחב של ספרים אקדמאים בתחומים רבים, כולל חינוך ופסיכולוגיה, היסטוריה, פילוסופיה, מדעי המדינה, סוציולוגיה, מתמטיקה, מדעי המחשב ועוד.
27.5.09 pcon-line
מגמת העלאת ההרצאות לרשת והנגשתן לכלל הציבור נשארת בינתיים מעבר לים: רוב האוניברסיטאות מגבילות את הגישה לסטודנטים בלבד. יוצאת דופן היא האוניברסיטה הפתוחה.
11.5.09 כלכליסט
אולי זו התחלה של שיתוף ידע - האוניברסיטה הפתוחה העלתה לרשת את "פא"ר - פתיחת אוצרות רוח" שהם למעשה חומרי לימוד וידע הפתוחים לכל. החומרים כוללים גם סרטוני וידאו והקלטות קול.
26.1.09 NRG טכנולוגיה
במהלך יחודי מסוגו בישראל ומהראשונים ומהבולטים בעולם, יזמה האוניברסיטה הפתוחה ... מיזם פא"ר. במסגרת מיזם פא"ר מעלה האוניברסיטה הפתוחה לרשת האינטרנט ספרי לימוד וקורסים לשימוש חופשי ללא תשלום.
15.1.2009 ידיעות אחרונות - מוסף 'גאון'
פאר הוא מאגר מידע מרשים ומקצועי שהקימה האוניברסיטה הפתוחה, כחלק מניסיונה להעשיר ולהרחיב את הגישה להשכלה גבוהה ברשת העברית. הספריה האקדמית המקוונת הזו עלתה לרשת לפני חצי שנה, ונכון להיום מונה 42 ספרי לימוד מ-20 קורסים, כמו גם מצגות, שיעורים מוקלטים בווידאו, סיכומי הרצאות ושאלות ותשובות לתרגול ב-102 קורסים.
11.01.09 Ynet ידיעות אחרונות
מיזם פאר (פתיחת אוצרות רוח) של האוניברסיטה הפתוחה זכה במקום הראשון בקטגוריית פורטל/ניהול ידע בתחרות מצטייני המחשוב ITAwards 2008. לקטגוריה זו ניגשו כעשר חברות מהמובילות בארץ, מתוכן עלו ארבע לשלב הגמר, ועל פי החלטת השופטים מיזם פאר הוא שזכה במקום הראשון.
31.12.08 Alarms4U
מיזם פא"ר (פתיחת אוצרות רוח) של האוניברסיטה הפתוחה מציע לגולשים גישה חופשית לעשרות ספרי לימוד של האוניברסיטה הפורמט דיגיטלי ולחומרי הוראה במגוון קורסים ותחומים.
11.12.08 TheMarker Week
42 ספרי לימוד ב-20 קורסים הועלו לאינטרנט לשימוש חופשי וללא תשלום במסגרת מיזם פא"ר (פתיחת אוצרות רוח) של האוניברסיטה הפתוחה שהחל לפני כחצי שנה.
8.12.08 ישראל היום
Ra'anana's Open University has embarked on a precedent setting project to showcase its library books to internet.
21.11.08 The Jerusalem Post
כחצי שנה מאז עלייתו לאוויר של מיזם פא"ר - פתיחת אוצרות רוח של האוניברסיטה הפתוחה, כבר הועלו לאתר 42 ספרי לימוד ב-20 קורסים לשימוש חופשי של הגולשים.
20.11.08 מס"ע - מופ"ת סובב עולם
כחצי שנה מעלייתו לאוויר של מיזם פא"ר (פתיחת אוצרות רוח) של האוניברסיטה הפתוחה, הועלו 42 ספרים לשימוש חופשי וללא תשלום לרשת האינטרנט ועד היום ביקרו בו 21,117 מבקרים שונים מהארץ ומהעולם.
20.11.08 Alarms4u
במסגרת מיזם חדש מעלה האוניברסיטה ספרי לימוד מלאים לאינטרנט, לשימוש הקהל הרחב, ללא תשלום. עד כה עלו באתר 42 ספרים מלאים, מ-10 קורסים שונים
17.11.08 my-Ynet
אתר פא"ר של האוניברסיטה הפתוחה עבר שדרוג משמעותי של המעטפת האלקטרונית, במסגרתו ניתן לסמן, למרקר, להוסיף הערות אישיות וקבוצתיות וליצור "עותק אישי" של הספר האלקטרוני.
16.11.08 טלנירי - מידע פיננסי לפני כולם
אתר פא"ר של האוניברסיטה הפתוחה עבר שדרוג משמעותי של המעטפת האלקטרונית, במסגרתו ניתן לסמן, למרקר, להוסיף הערות אישיות וקבוצתיות וליצור "עותק אישי" של הספר האלקטרוני.
16.11.08 Chameleon
כחצי שנה חלפה מאז עלייתו לאוויר של מיזם פא'ר [פתיחת אוצרות רוח] של האוניברסיטה הפתוחה, ועד כה הועלו 42 ספרי לימוד ב- 20 קורסים לשימוש חופשי וללא תשלום לרשת האינטרנט.
1.10.08 לימודים - אינפו
מטרת הפרויקט, שייארך כשנתיים-שלוש ויכלול עשרות ספרים, להגביר את הנגישות להשכלה הגבוהה ולהעמיד את הידע לטובת הציבור הרחב.
13.8.07 News First Class - NFC, אתר התחקירים של ישראל
גם האוניברסיטה הפתוחה עומדת להעלות ספרייה וירטואלית משלה לרשת. בספרייה יכללו ספרי לימוד אקדמיים, מערכי שיעור, מצגות וחומרי עזר אחרים לשימוש חופשי.
12.8.07, Ynet
האוניברסיטה הפתוחה עומדת להעלות גרסאות מקוונות של עשרות ספרי לימוד אקדמיים, מערכי שיעור, מצגות וחומרי עזר אחרים לשימוש חופשי ברשת האינטרנט.
12.8.07 GREY
מטרת הפרויקט הייחודי: הגברת הנגישות להשכלה הגבוהה והעמדת הידע לטובת הציבור הרחב.
12.8.07 The Epoch Times (Israel)
בשלב הראשון של פרויקט "פאר" שייפתח באפריל 2008, יועלו לרשת ספרי לימוד ב-10 קורסים בתחומים שונים וכן עשרות שיעורים מוקלטים.
12.8.07 גלובס Online
עשרות ספרי הגות, פילוסופיה ומדעים יועלו לאינטרנט במסגרת פרויקט חדש של האוניברסיטה הפתוחה.
12.8.07 nrg מעריב
מה קורה כאשר לוקחים כלים פתוחים של ארכיטקטורת האינטרנט ומרכיבים אותם על בסיס הידע הרחב, כפי שמספקים גופים כמו MIT והאוניברסיטה הפתוחה? אנו רואים אולי התחלה של שיטה חדשה של בניית מאגרי הידע האנושי.
4.6.08 The Marker
English and French speakers who are interested in the dramatic arts can find abundant, detailed information on the Internet: Google refers them to dozens of articles, books and dramatic works that have been scanned or keyed in to make them accessible to search engines. …. Last week, that situation changed a bit …
2.6.08 Haaretz - Israel News
פרויקט "פתיחת אוצרות ידע" של האוניברסיטה הפתוחה, שמעלה את ספרי הלימוד שלה לרשת, רק מדגיש עד כמה דל מצאי הספרים המקוונים בעברית.
29.5.08, קפטן אינטרנט
האוניברסיטה הפתוחה משיקה מיזם חדש, במסגרתו היא מעלה לרשת האינטרנט, לשימוש חופשי וללא תשלום, עשרות ספרים, מערכי שיעור, מצגות וחומרי עזר אחרים.
21.5.08 חדשות: משפט באינטרנט law.co.il
האוניברסיטה הפתוחה היא המוסד האקדמי הראשון בארץ שמעמיד את נכסי הידע שלו לקהל הרחב באינטרנט
20.5.08 הידען - אתר המדע המוביל בישראל
פרויקט אינטרנט חדש של "האוניברסיטה הפתוחה" יביא לכם עד הבית ספרי לימוד מלאים, מאמרים ומצגות. וכל זה, כמו שכולנו אוהבים, בחינם.
19.5.08 יורם - סטודנטים
השבוע יועלו לרשת קורסים שלמים באוניברסיטה הפתוחה לרווחת הציבור. האם פני ההשכלה הגבוהה בישראל צפויים להשתנות?
17.5.08 Walla
תהפוך להיות המוסד האקדמי הראשון בארץ שמשתף באינטרנט עשרות ספרים, מערכי שיעור ומצגות בחינם
12.05.08 Bizportal
האוניברסיטה הפתוחה עומדת להעלות גרסאות מקוונות של עשרות ספרי לימוד אקדמיים, מערכי שיעור, מצגות וחומרי עזר אחרים לשימוש חופשי ברשת האינטרנט.
ilimudim
האוניברסיטה הפתוחה עומדת להעלות עשרות ספרים לשימוש חופשי באינטרנט - גרסאות מקוונות של עשרות ספרי לימוד אקדמיים, מערכי שיעור, מצגות וחומרי עזר אחרים לשימוש חופשי ברשת האינטרנט.
לימודים אינפו